Služby

Služby

Máme mnohaleté zkušenosti a stabilní tým

Jsme komunikativní

Nebojíme se mluvit

Promyslíme kompletně strukturu vašeho nového webu a naplníme ho texty. Pomůžeme vám redakčně s vaším časopisem a umíme komunikovat i v krizi. Vymyslíme vám kompletní propagaci vaší firmy či projektu.

Jsme webové studio

Umíme nová média

Vytvoříme vaši webovou prezentaci a řádně ji zabezpečíme. Samozřejmostí jsou WordPress pluginy i šablony na míru. Naprogramujeme pro vás aplikace pro chytré telefony nebo třeba sms hlasování.

Jsme grafické studio

Rozumíme designu

Vymyslíme vám nový logotyp či kompletní grafický manuál. Zalomíme váš firemní časopis, leták či inzerát. Nakreslíme pro vás návrh ve 3D. Tiskoviny vám přineseme kompletní až do kanceláře.

17
let

Jsme zavedené reklamní studio se stabilním týmem a s 17letými zkušenostmi. Nabízíme grafické služby, vývoj webových aplikací a PR služby. Rádi vám navrhneme reklamní kampaň, firemní styl, kreativní text, propagační článek, webové stránky nebo design obalu pro váš produkt, včetně výroby. Díky neotřelým grafickým nápadům i pečlivému dohledu na celý realizační proces jsme získali důvěru řady renomovaných klientů. Seznamte se s výsledky naší práce prostřednictvím našeho portfolia.

 

Nabízíme komplexní služby.

RÁDI VÁM VYMYSLÍME A ZREALIZUJEME TEN VÁŠ NEJLEPŠÍ PROJEKT.
Dejte nám vědět